Jak vybrat

Výběr plavek je pro každou ženu velmi důležitý, protože chce na pláži či u bazénů vypadat co nejlépe. Nikdo by nechtěl, aby kvůli špatnému výběru všichni viděli některé její nedostatky. Proto je výběr plavek pro ženu velká a hlavně zdlouhavá událost. Výběr plavek se dá přirovnat výběru spodního prádla, které se také musí vybírat v klidu a pečlivě. V tomto článku všem ženám chci poradit, jak vybrat ty nejlepší plavky pomocí kterých nebudou vidět tolik nedostatky, ale spíše budou vidět ty klady.

Výběr barvy plavek

Jako u jiného oblečení, tak i u plavek je důležitý výběr barvy. Nejlepší barvou plavek, která zároveň zeštíhluje je určitě černá, ale i tmavě modrá nebo hnědá. Díky výběru tmavších odstínů plavek hned vaší postavu opticky zeštíhlí a prodlouží, ale ne u všech žen to platí. Kromě jednobarevných plavek zeštíhlí i také svislé vzory jako jsou např. pruhy.

Jaký typ plavek si vybrat?

Ještě před výběrem barvy se musí žena rozhodnout, zda by jí více slušely plavky jednodílné či plavky dvoudílné. Výběr by měl záviset na vaší postavě.

Jaký typ plavek pro silnější ženy?

Pokud jste silnější postavy, taky určitě volila jednodílné plavky. Plnoštíhlé ženy by si měli určitě vybrat plavky barev jako je oranžová, tyrkysová nebo růžová. V módě jsou právě takovéto zářivé barvy, které sluší každé ženě. Pokud si vyberete takovouto barvu, tak byste měla hledat takové plavky, které jsou ozdobeny různými ornamenty, svislými či šikmými střihy a různými ozdobami.

Jaký typ plavek pro hubené ženy?

Pro ty co jsou naopak hubené postavy, tak jsou nejvhodnější plavky dvoudílné, ale některé ženy šáhnout i pro ty plavky jednodílné. Zde je to na každé ženě, jaký typ plavek by ráda nosila. Hubené ženy si mohou vybírat plavky nejrůznějších barev. Nemusí se bát i s výběrem plavek pastelových barev. Kromě volného výběru barev se nemusí bát ani ornamentů, ozdob a dokonce i volánků.

Thermal Park Bešeňová,

Plavky prodej